KEEN

Ik ben op zoek een kinderprogramma met houten poppen



  • Het kinderprogramma kwam rond het middaguur op de buis in de jaren 80. De personages waren poppen uit een poppenkast en hadden allemaal 1 kleur kleding aan. Zo had de grootste pop enkel rode kleding aan en de kleinste pop blauwe kleding aan.

    De achtergronden waren net als bij een poppenkast geschildert op een plank en op de voorgrond speelde de poppenspelers met de poppen. Soms was er van een poppenspeler een stuk mouw of pols te zien. Maar in die tijd lette ze daar niet zo op.

    Het kwam eind jaren 80 op de buis. Jaren 86, 87, 88. Het is in de jaren 90 waarschijnlijk enkele malen opnieuw uitgezonden.

    Wie o wie kan mij meer informatie geven over dit kinderprogramma of heeft hier opnames van thuis liggen?

    Ik loof een beloning van 500 euro aan hem of haar die mij kan herenigen met mijn kindertijd en de opnames van deze kinderserie kan bezorgen. Mijn wens is om de hele serie compleet te krijgen maar ik ben al zeer tevreden met slechts de naam van deze serie of een klein stukje beeldmateriaal.



  • Misschien heb je dit al gedaan maar weten je ouders, buren, buurtkinderen, jeugdvriendjes/vriendinnetjes opa, oma, oom, tante het niet?

    Soms weten mensen het als je het aan ze vraagt of de informatie die jij weet deelt met hen. Zo ben ik achter de namen van veel TV-programma’s en liedjes uit mijn jeugd gekomen.



  • Misschien staat hij ertussen.

    Poppenserie
    Beertje Colargol
    Bumba (productie van Studio 100) (TROS, Ketnet)
    De Bereboot (NOS, daarna AVRO)
    Bob de Bouwer (Fox Kids, Jetix, Ketnet)
    Bol en Smik (Ketnet)
    Bolke de Beer (NCRV)
    Carlos & Co (BRT)
    Buurman en Buurman (VPRO)
    Dappere Dodo (KRO)
    De Fabeltjeskrant (TROS)
    Fireball XL5
    Four Feather Falls
    Freggels
    Joe 90
    Kip (VPRO)
    Kiwi & Slinger (Pebble TV)
    Het Koerhuis van Papa Wirrewarre
    Koekeloere (Teleac/NOT)
    Het Liegebeest
    Les Minikeums (NCRV) Andere titel in het Nederlands
    Pakweg de Pakstraat (VPRO)
    Paulus de Boskabouter
    Pingu (VPRO)
    Pinkenplace (VPRO)
    Pieter Post
    Rikkie en Slingertje
    Stingray
    Supercar
    Suske en Wiske
    Thomas de stoomlocomotief (Kindernet, Nickelodeon, Nick jr)
    Thunderbirds
    WaWa (NPS, VTM)

    Tekenfilms
    De 3 vrienden en Jerry (Z@pp)
    Adventure Time (Cartoon Network)
    Albert, de vijfde musketier (AVRO/KRO/NCRV, Kindernet, NET 5)
    Alfred Jodocus Kwak (VARA, Ketnet, Pebble TV)
    Alleen op de wereld/Remi (AVRO, EO)
    All Grown Up! (Nickelodeon)
    Animaniacs (Cartoon Network, Nickelodeon)
    Annemarie (AVRO)
    Argaï (Kindernet)
    As Told By Ginger (VARA/ Nickelodeon)
    De Ark van Noah
    Babar (VPRO)
    Bamboe Beren (NCRV, Pebble TV)
    Barbapapa (NOS, VARA, TROS, Kindernet)
    Barbie
    Beestenbos is boos (NOS, AVRO, KRO, NCRV, Ketnet)
    Belfy en Lillibit (KRO, RTL 4 onder Littl’ bits, Fox Kids)
    De bende van vijf (Fox Kids/Jetix)
    Beugelbekkie (Fox Kids/Jetix)
    Billy the Cat (TROS)
    Bikermice from Mars (Fox Kids)
    Bobobobs (VARA, Kindernet, Pebble TV)
    Bobby’s Wereld (Foxkids)
    Boris en Binti (Ketnet)
    Boes (VARA, Kindernet, Pebble TV)
    Bouli (Veronica, RTL 4)
    De Bluffers (AVRO, RTL 4, Pebble TV)
    De Boze Bevers (Nickelodeon)
    Brigadier Dog (NOS, AVRO)
    Cadichon (RTL 4)
    Calimero (TROS, RTL 4, Nickelodeon)
    Candy Candy (KRO)
    Captain Planet (Veronica, RTL 4)
    Charlie Brown en Snoopy show (VPRO)
    CatDog (Nickelodeon)
    Cococinel (BRT)
    C.O.P.S. (RTL 4, RTL 5)
    Courage het bange hondje (Cartoon Network)
    Danger Mouse
    Danny Phantom (Nickelodeon)
    Darkwing Duck (RTL 4, SBS 6, NET 5)
    David de Kabouter (AVRO, Kindernet, Pebble TV)
    Dexter’s Laboratory (Cartoon Network)
    De dikke en de Dunne
    De Drieling (Jetix)
    De familie Sanders is anders (RTL 4, Pebble TV)
    De Grimmige Avonturen van Billy en Mandy (Cartoon Network)
    De Kleine Tovenaartjes (RTL4)
    De Steden van Goud[1]
    De Vervangers (Jetix/Disney XD)
    Dennis the Menace (Fox Kids, Pebble TV)
    Dieren van het Groene Woud (TROS, BRT)
    Digimon (Fox Kids)
    Dino Baby’s (Kindernet)
    Dinosaurs (Not the mama!, Ketnet)
    Disneyclub (productie van de NCRV)
    Dit is Disney (productie van de NCRV)
    Doctor Snuggles (AVRO, Kindernet)
    Dommel (VARA, Kindernet, NET 5, Nickelodeon, Pebble TV)
    Doug
    Drakenjagers (Nickelodeon, Ketnet)
    Ducktales (RTL 4, SBS 6, NET 5)
    Dungeons and Dragons (AVRO, Fox Kids)
    EEK! The Cat (RTL 4, Fox Kids)
    Het Eiland van Noah (Ketnet)
    Er was eens… Het Leven (Ketnet, Pebble TV)
    Er was eens… De Mens (Ketnet, Pebble TV)
    Er was eens… De Ruimte (Ketnet, Pebble TV)
    De Familie Robinson (EO, Kindernet, Pebble TV)
    Fairly Odd Parents (Nickelodeon)
    Ferdy de Mier (KRO)
    Ffukkie Slim (VPRO)
    Franklin (tekenfilm) (Nickelodeon)
    The Flintstones (NTS, KRO, RTL4)
    Foofur (AVRO, RTL 4, Pebble TV)
    De Freggels (KRO)
    Graaf Duckula (NOS)
    Galactik Football (Jetix)
    George van de Jungle (Ketnet)
    G.I. Joe (Veronica, RTL 4)
    Griezelverhalen voor ettertjes (VPRO, Ketnet)
    Gummi Beren (NCRV, NET 5)
    Heidi (VPRO, Kindernet)
    Heatcliff (TROS, RTL 4, Fox Kids)
    Heksenketel (KRO)
    He-Man (jaren 80) (Veronica, Sky Channel)
    Het Molletje (NOS, VARA)
    Hey Arnold! (Ketnet)
    De Hopeloze Heks (Ketnet)
    Inazuma Eleven (Disney XD)
    Inspector Gadget
    Iznogoedh
    James Bond Junior (RTL 4)
    Jellabies (Kindernet, Ketnet)
    Jem
    Jim Button (Fox Kids)
    Jodi en het hertejong (EO)
    Johan en Pierewiet (AVRO)
    Johnny Bravo (Cartoon Network)
    Keepvogel (productie van de VPRO)
    The Kids from Room 402 (Jetix)
    Kika & Bob (productie van Submarine)
    Kim Possible (NET 5, Jetix)
    Kissyfur (NCRV)
    Kleine Monsters
    Kuifje (AVRO, Veronica)
    KRO’s Tekenfilmfestival (KRO)
    Lassie
    Liegebeest (Ketnet)
    Life with Louis (Fox Kids)
    Lucky Luke (VARA, RTL 4, Yorin, Pebble TV)
    Maple Town (RTL 4)
    M.A.S.K. (TROS, Sky Channel, Fox Kids, Cartoon Network)
    The Magic Schoolbus (Kindernet, Nickelodeon)
    Maja de Bij (KRO, Kindernet)
    Meneertjes en Mevrouwtjes
    Monster Allergy (Nickelodeon)
    Montana Jones (Cartoon Network)
    Moomin (KRO, Pebble TV)
    Muppet Babies (KRO)
    Musti (Ketnet)
    My Little Pony (Veronica, Sky Channel, RTL 4)
    Nathalie (EO, Kindernet)
    Nils Holgersson (VARA, Kindernet)
    Onder moeders vleugels (EO)
    Ovide en zijn vriendjes (VARA, KinderNet, NET 5, Pebble TV)
    Phineas & Ferb (Jetix/Disney XD)
    Pinokkio (VARA, Kindernet, Pebble TV)
    Plons de kikker (BRT, Kindernet)
    Professor Balthazar (Pebble TV)
    The Powerpuff Girls (Cartoon Network)
    Pingu (Ketnet)
    Pinky and the Brain (Nickelodeon)
    Pippi Langkous (AVRO)
    Pluizerd (NCRV)
    Prinses Sissi (Fox Kids)
    Pokémon (Fox Kids, Jetix)
    Purno de Purno (productie van de VPRO)
    Qui Qui (Ketnet)
    Quick en Flupke (VARA, Ketnet)
    Ratjetoe (Nickelodeon, KinderNet)
    The Real Ghostbusters (AVRO, SBS 6)
    The Ren & Stimpy Show (AVRO, RTL 4, Veronica, Nickelodeon)
    Rescue Rangers (NCRV, Ketnet, Disney XD)
    Robbedoes en Kwabbernoot (KRO)
    Rocket Power (Nickelodeon)
    Rocko’s Modern Life (Nickelodeon)
    Rugrats (Nickelodeon)
    Seabert (Veronica, KinderNet, RTL 4, Yorin, Pebble TV)
    Schateiland (AVRO)
    She-Ra (jaren 80) (Veronica, Sky Channel)
    Shinzo (Fox Kids)
    Shin Chan (Fox Kids)
    Simsala Grimm (Kindernet)
    Sindbad de zeeman (KRO, Kindernet)
    Sonic X (Foxkids, Jetix)
    Skippy
    De Smurfen (VARA, RTL 4, Kindernet, NET 5, SBS 6, Ketnet)
    De Snorkels (VARA, RTL 4, Yorin, Ketnet)
    The Amazing Spider-Man (Fox Kids)
    Star street (Veronica, Kindernet, Yorin, Pebble TV)
    De Steden van Goud
    Strijd der planeten (AVRO)
    Superted (Veronica)
    Tao Tao (KRO)
    Teddy Ruxpin (VARA, Kindernet)
    Teenage mutant ninja turtles (TROS, Fox Kids)
    Thundercats (AVRO)
    The Lion King’s Timon & Pumbaa (Ketnet)
    The White Cowboy (VPRO)
    Tom en Co
    Tom Sawyer (EO, Kindernet)
    Top Cat (Cartoon Network)
    Totally Spies (Jetix)
    De tovenaar van Oz (VARA, Kindernet)
    Transformers (Veronica, RTL 4)
    Troetelbeertjes (VARA, Fox Kids, Pebble TV)
    Trollenstreken (Ketnet)
    Vrouwtje Theelepel (NCRV, Kindernet, Pebble TV)
    Walter Melon (Fox Kids)
    Waterschapsheuvel (Ketnet)
    What’s with Andy? (Jetix)
    Wickie de Viking (KRO, Kindernet)
    The Wild Thornberrys (Nickelodeon)
    De wind in de wilgen
    De Why-Why family (Fox Kids)
    Winnie de Poeh (Ketnet)
    Winx Club (Nickelodeon)
    Wizzy en Woppy (Ketnet)
    Wunschpunsch (Fox Kids)
    De Wuzzels
    X-men The Animated Series (Fox Kids)
    Yu-Gi-Oh!
    Zorro

    Televisieseries
    100% Bakvis
    De Achtvoeters
    The Addams Family
    Allemaal tuig! (IKON)
    As told by Ginger (Nickelodeon)
    De avonturen van Poly
    Bassie en Adriaan (TROS, BRT (nu VRT), Kindernet, Pebble TV vtmKzoom en RTL)
    Batman
    Big & Betsy (productie van Studio 100) (TROS, VTM)
    Bloebloep (Ketnet)
    Bollo, Bries en bondgenoten (1983-1985)
    De Boomhut (Alida, Hey Fa!, Peter Paulus Post, Ketnet)
    Broertjes (VPRO)
    Brum (KRO)
    Buiten De Zone (Bart De Pauw, Ketnet)
    Buurman Bolle
    Coco en de vliegende knorrepot (NCRV)
    Carolientje en kapitein Snorrebaard
    Catweazle (of De Tovenaar van Saburac)
    Dag Sinterklaas (Ketnet, Bart Peters)
    De Daltons (VPRO)
    De Elfenheuvel
    De Familie Knots
    De kleine vampier (VPRO)
    De Legende van de Bokkerijders (KRO)
    De film van Ome Willem
    De Duivelsgrot (1963)
    Eefje Wentelteefje (VPRO)
    Emiel (naar de timmerschuur) (auteur:Astrid Lindgren)
    En daarmee basta!
    Ernst, Bobbie en de rest (Kindernet, Fox kids, Jetix, Net 5, RTL Telekids)
    Erwassus (VPRO)
    Flappie
    Flip de Tovenaarsleerling
    Flipper
    Floris (1969)
    Freules (VPRO)
    Galaxy Park (Ketnet, NPO Zapp, RTL Telekids)
    Go IV (Ketnet)
    De Grote Klok (NCRV)
    De Grote Meneer Kaktus Show
    Hamtaro (Jetix)
    Ik ben Willem (VPRO)
    Interflix
    Johan en de Alverman
    Kabouter Plop (productie van Studio 100) (TROS, VTM)
    Kanaal 13 (NCRV)
    Kantjil het dwerghertje (NCRV)
    Kapitein Zeppos
    Kenan & Kel (Nickelodeon)
    Knutsel een Frutsel (Pebble TV)
    De Kat (BRT)
    De Ketnetkroket
    Het Huis Anubis (Nickelodeon)
    Het Huis Anubis en de Vijf van het Magische Zwaard (Nickelodeon)
    Het kleine huis op de prairie
    Ko de Boswachtershow (AVRO)
    Koning Bolo
    Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?
    Loenatik (VPRO)
    Madelief (VPRO)
    Maid Marian and her Merry Men
    Merlina (BRT)
    Mevrouw Ten Kate (VPRO)
    Mega Mindy
    Mijn Franse tante Gazeuse (tot serie bewerkte jeugdfilm)
    Mijn idee
    Mik, Mak en Mon
    Morgen gebeurt het
    Oebele
    Oma Fladder
    Orimoa (NCRV)
    De Opkopers (BRT)
    Otje (tot serie bewerkte jeugdfilm)
    Peppi en Kokki
    Piet Piraat (productie van Studio 100) (TROS, Ketnet)
    Pipo de Clown
    Pippi Langkous
    Polleke (VPRO)
    Pommetje Horlepiep
    De Poppenkraam
    Postbus X
    Power Rangers
    Professor Poopsnaggle and His Flying Zepplin
    Q en Q
    Raveleijn
    Samson en Gert
    Sabrina: Secrets of a Teenage Witch (Disney XD)
    Sabrina, the Teenage Witch (Nickelodeon)
    Saved by the Bell
    Schuif Af (Ingeborg, Ketnet)
    Sinterklaas en het gevaar van de snoepfabriek (Nickelodeon)
    Skippy the Bush Kangaroo (Ketnet)
    Souris Noir (Zwarte Muis) (VPRO)
    So weird
    Spring (productie van Studio 100)
    Stafkes Straffe Kost (Ketnet)
    Stafari (Ketnet)
    Stupicupido (VPRO)
    Superoma
    Swiebertje
    Taarten van Abel
    Taxi van Palemu (VPRO)
    Thierry de Slingeraar
    Thomas en Senior (1985)
    Ti-ta-tovenaar (NOS, AVRO)
    Wie wil mijn marmotje zien?
    Wizzy en Woppy (productie van Studio 100) (TROS, Ketnet)
    W817
    XMIX (EO)
    Zaai (VPRO)
    Het Zakmes (tot serie bewerkte jeugdfilm)
    Zeeuws Meisje (VPRO)
    De zesde klas (IKON)
    De Zevensprong
    ZigZag
    ZOOP (productie van Nickelodeon)
    Zorro
    Het Zwaard van Ardoewaan (BRT)

    Overig
    Aladdin
    Barbazan (VPRO)
    Barend de Beer of Bonne nuit les petits
    Bloot (VPRO)
    Coco & Jappe
    Codewoord Koekoek (VPRO)
    Dat Heeft Ik Weer (VPRO)
    Def Dada (VPRO)
    Die man met die Olifant (VPRO)
    Docklands (VPRO)
    Drs. P. op teevee (VPRO)
    Erwtje (VPRO)
    Fam. v.d. Ploeg (VPRO)
    Gebakken Mannetjes (VPRO)
    Geheime Gedachten (VPRO)
    Hammie Hamster (VPRO)
    Hondjes (VPRO)
    KlapKlips (VPRO)
    Kleine Heks (VPRO)
    Lars De Kleine IJsbeer
    Madame Baba (VPRO)
    Max en Peep (VPRO)
    Merlin het magische hondje
    Muziekte (VPRO)
    Oma Hondje (VPRO)
    Overleven in NL (VPRO)
    Poesjes (VPRO)
    Poppentje (VPRO)
    De Seend
    De Sommeltjes (VPRO)
    Stinkie & Boudewijn show
    Studio op Stelten (KRO)
    Supernick (Nickelodeon)
    Teckel Titus (VPRO)
    Telly en Florien (VPRO)
    Treinreis naar de Toekomst (1964)
    Typotoons (VPRO)
    Van de straat (VPRO)
    Van de Televisie (VPRO)
    Verhalen van de Boze Heks (VPRO)
    Vreemde E.E.N.D. (VPRO)
    Waknouzie (VPRO)
    Woensdag Wonderdag (VPRO)



  • Helaas is het niks wat in de lijst staat.



  • De tuttels?


 

Hetzelfde maar dan anders

Het lijkt erop dat je verbinding naar KEEN verloren is gegaan, wacht even terwijl we de verbinding proberen te herstellen.